Üldinfo
  Treenerid

 

 

 

 

 

 

   
 
Klubist
Prindi
 
 

ENMV 2016 on selleks korraks lõppenud.
Tänu tihti kimbutavatele vihmahoogudele õnnestus kogu TC Avantage team korraga pildile saada.!

Vasakult esireas: Nora Leinus, Kaspar Lusti, Jan Martti Vainula, Andre Toomväli
Vasakult tagumises reas: Argo Aasjõe, Robin Erik Parts, Redt Reimal, Edgar Vain
Tulemused leiate: http://etl.tournamentsoftware.com/

Kõik olid väga super tublid!!!

***

NOOREMATE SUVELAAGER TOIMUB 21-23.JUULI (Pildid on Galeriis!)

SUUREMATE SUVELAAGER TOIMUB 25-30.JUULI  (Pildid on Galeriis!)

***

1.juulil peeti Tallinnas Noorte GP U18 vanuseklassis. Poiste üksikmängu võitis Robin Erik Parts!

***

LINNALAAGER TOIMUB 13-17.JUUNI!!!

***

3.juunil Viljandis toimunud Eesti GP turniiril jõudis Oskar Lusti üksikmängus veerandfinaali ja jõudis paarismängus finaali koos paarilise Hendrik Innoga!

***

TC Avantage korraldas Perepäeva raames Lastetennise kalendrisarja turniirid punasele, oran˛ile ja rohelisele pallile 29.mail Kadriorus. 
Osales palju meie lapsi! Kõik olid väga tublid!

rohkem pilte galeriis

***

28.mail toimus klubi sisekarikavõistluse II etapp. Osavõtjaid oli palju ja mängud põnevad!

 

 

***

28.mail klubide karika kolmandas ringis võitis meie meeskond Tartu TK täisskooriga kindlustades koha üleminekumängudele kõrgliigasse! Meeskonna kapten Redt Reimal, meeskonna liikmed Oskar Lusti, Robin Erik Parts, Aleksandr Kvits, Argo Aasjõe

***

ITF Juniors Estonian Open rahvusvahelisel turniiril 24.mail jõudis Robin Erik Parts veerandfinaali!!

***

21.mail toiunud Noorteliiga turniiril Tallinnas jõudis Alan Surhovetski üksikmängus finaali ja võitis paarismängu koos paarilise Diana Vovkiga!
II liigas võitis Andreas Ulman üksikmängu ja paarismängu koos paarilise Kristo Kivistikuga!

 

***

13.mail Kadriorus toimunud Eesti GP-l jõudis Oskar Lusti koos paarilise Dmitry Sitakiga poolfinaali!

***

7.mail toimus Viljandis Noorteliiga turniir.
Andreas Ulman jõudis poolfinaali!!

***

23.aprillil toimus Tallinnas Noorte GP P14 paarismänguturniir.
Andre Toomväli tuli koos paarilise Oliver Noolega lohutusturniiri võitjaks!

***

23.aprillil 2016 peetud klubide karika teises ringis võitis meie meeskond Haapsalut täisskooriga! Meeskonna kapten Redt Reimal, meeskonna liikmed Robin Erik Parts, Aleksandr Kvits, Argo Aasjõe ja Martin Valgmäe

***

16. aprillil toimus Noorteliiga Klubide karikavõistluse I etapp
Meie Noorteliiga I team koosseisus Alan Surhovetski ja Markus Veerme sai kirja kaks võitu! Septembris ootavad ees üks alagrupi mäng ja kohamängud.
Meie Noorteliiga II team koosseisus Kadi Riin Vähejaus, Kaisa Krünvald ja Johann Mattias Tamm võitsid alagrupi kõik kolm vastast ja lähevad septembris neljases play-off tabelis võitlema esikoha eest!

***

10.aprillil Viljandis toimunud lastetennise võistlusel osalesid meie 5 last. Koos treener Edgariga ja rongisõiduga läks võistlus hästi ja sõit lõbusalt

 

***

TC Avantage karikavõistlus 2016 I etapp toimus 9.aprillil

Pildid ning tulemused leiab galeriist siit

***

Meie lapsed osalesid treener Aroni eestvedamisel lastetennise turniiril 2.aprillil Rocca al Mares

  

***

26.märtsil 2016 Tennis10 Karikavõistluste raames toimunud turniirll Tallinnas pääse Nora Leinus tabelisse ning saavutas 9 koha!

***

Eesti Noorte Karikavõistlused toimusid 24.märtsil 2016 Tartus
U14 vanuseklassis võitis Andre Toomväli üksikmängu lohutusturniiri ja jõudis paarismängus koos paarilise Cristo Grinbergiga veerandfinaali.
Torre Verrev pääses paarismängus koos paarilise Karl Rohtlaga samuti veerandfinaali.
U18 vanuseklassis jõudis Argo Aasjõe poolfinaali ja Robin Erik Parts finaali!

***

Algusega 14.märtsil 2016 toimus Rootsis ITF Juniors turniir.
Robin Erik Parts jõudis üksikmängus teise ringi ja paarismängus koos paarilise Siim Troostiga poolfinaali!

***

Noorte GP sarja U18 paarismängu turniiril 12.märtsil 2016 Viljandis jõudis meie paar Argo Aasjõe - Martin Valgmäe poolfinalli!

***

26.veebruaril 2016 toimus Kuressaares Tuule Cup 
Oskar Lusti jõudis üksikmängus poolfinaali ja võitis koos paarilise Hendrik Innoga paarismängu!

 

***

Veebruari keskel toimunud ITF Juniors turniiril Kopenhagenis jõudis Robin Erik Parts koos paarilise Siim Troostiga veerandfinaali ja Soomes toimunud turniirilt tuli neilt paarismängu võit!

***

13.veebruaril 2016 toimus Vastalaturniir
Täname kõiki osalejaid!


 

***

Klubide karikavõistlused 2016 said alguse 13.veebruaril Tartus.
I etapi vastane oli meil Kalevi TK
Võitsime 4:1
Võistkonna koosseisu kuulusid 
kapten Redt Reimal
Oskar Lusti
Hendrik Lutter
Argo Aasjõe 
Pavel Belov

***

6.veebruaril 2016 toimus Tallinnas Noorteliiga turniir.
Noorteliiga II tabelis jõudis finaali Oskar Fromm!!!

***

5.veebruaril 2016 toimunud Tartu Lahtistel Meistrivõistlustel jõudis Martin Valgmäe koos paarilse Marek Turuga veerandfinaali ning Oskar Lusti koos paarilise Hendrik Innoga poolfinaali.

***

Jaanuari lõpus 2016 toimunud Tennis Europe korraldataval võistkondlikul noorteturniiril osales meie klubist 2 inimest.
U16 võistkonda valiti Robin Erik Parts ja kapteniks Redt Reimal!
Eesti edasi ei pääsenud, aga kogemus oli väga kasulik.

***

16. jaanuaril 2016 toimus Tartus Noorte GP turniir P14 2x16
Andre Toomväli jõudis lohutusturniiri finaali!

***

TC Avantage aasta 2015 parimad
Parim meestennisist - Oskar Lusti
Parim noortennisist - Robin Erik Parts
Parim U12 mängija - Andre Toomväli
Parim Noorteliiga mängija - Alan Surhovetski
Parim treener - kõik meie treenerid!

***

5.detsembril 2015 Noorte GP U12 paarismängu turniiril Tartus jõudis Andre Toomväli koos paarilise Markus Kristofer Siniveega finaali ja
Torre Verrev koos paarilise Karl Rohtlaga poolfinaali!

***

Läinud nädalavahetusel toimus Kadriorus Lastetennise kolme palli võistlus.
Meie klubist osalesid peaaegu kõik punase, oranzi ja täpiga palliga mängijad!
Täpiga palli turniiril jõudis finaali Jan Martti Vainula ja oranzhi palli turniiril jõudis poolfinaali Artur Püttsepp!

***

Eesti tennise Liit tunnustas 2015 aasta parimaid.
Parim Noorsportlane 2015 vanuseklassis U16 - Robin Erik Parts!!!
Palju õnne!!

 

***

Alexela Masters 2015 toimus Tallinnas novembri lõpus.
Meeste Mastersil osales meie klubist Oskar Lusti. Alagrupist sedakorda edasi ei õnnestunud pääseda.
Noorte Mastersi tulemused:
P12 - Andre Toomväli - 6 koht
P16 - Argo Aasjõe - 7 koht
P18 - Martin Valgmäe - 6 koht
P18 - Robin Erik Parts - võitja!

    

 

***

14.novembril 2015 toimus Tartus Noorte GP P18
Robin Erik Parts võitis üksikmängu!
Argo Aasjõe jõudis üksikmängus veerandfinaali ja paarismängus koos paarilise Carl Bret Parkoga finaali!

  Foto turniiri infolehelt

***

Novembri 2015 alguses toimus Vsevolodskis (Venemaal) ITF Junior 5 kategooria turniir. 
Robin Erik Parts jõudis üksikmängus veerandfinaali!

***

31.oktoobril 2015 toimus Tallinnas Noorte GP U12 turniir.
Andre Toomväli jõudis üksikmängus veerandfinaali.

***

Nüüd on meie klubil oma ATP punktiga mängija!
Oskar Lusti teenis oma esimese punkti Tartus 2015 oktoobri lõpus toimunud PAF Openil!
Mängu vaata siit
Mängujärgset Intervjuud vaata siit

 Foto ETL koduleht

Rohkem pilte PAF Openitelt Tallinnas ja Tartus meie mängijatest Oskarist, Robinist ja Martinist, mis on saanud läbi fotograaf Igor Pisarevi kaamera tenniseliidu kodulehele, vaata siit

***

24.oktoobril 2015 toimus Tallinnas noorteliiga turniir.
I liiga võitis Alan Surhovetski!

***

10.oktoobril 2015 Eesti Noorte GP P18 turniiril jõudis Argo Aasjõe poolfinaali!

***

10.oktoobril 2015 Eesti Noorte GP P12 turniiril jõudis Andre Toomväli koos paarilise Markus Kristofer Siniveega poolfinalli!

***

11.oktoobril toimus Tennisekuu lõpupidu. Meie lapsed olid kaasatud pallipoistena Kristofer ja Mattias Siimari showmatshis. Päev tõi palju positiivseid emotsioone!

 

***

3.oktoobril 2015 toimus Eesti-Läti-Leedu vaheline võistlus SEB Future Cup. Võitis Eesti võistkond!
Meie klubist pääses võistkonda Nora Leinus!!!


Foto Igor Pissarev

***

5.septembril 2015 peeti Klubide karikavõistlused Noorteliiga võistlusklassides
TC Avantage Noorteliiga I võistkond I koosseisus Kristjan Toomela, Kevin Krünvald ja Markus Veerme võitis TC2000 teist võistkonda ja lõpetasid alagrupi kolmandana.
TC Avantage Noorteliiga I võistkond II koosseisus Brita Kärt Vähejaus, Alan Surhovetski ja Karl Gregor Kool võitis TC2000 esimesele võistkonna ja võitis lõpptulemusena alagrupi!!!
TC Avantage Noorteliiga II võistkond I koosseisus Mattias Tamm, Oskar Fromm ja Tristan Filantshuk kaotas EKSMilje ja lõpetas hooaja 5 kohaga, võistkond II koosseisus Kadi Riin Vähejaus, Kaisa Krünvald ja Paula Jõers kaotasid TC2000 III -le lõpptulemusena 9 koht

***

Augusti lõpus toimus Liepajas Tennis Europe U12 turniir.
Andre Toomväli jõudis üksikmängus veerandfinaali ja paarismängus koos paarilise Markus Kristofer Siniveega 16 hulka.

***

Augusti viimasel nädalal toimus Leedus Siauliais ITF Junior turniir.
Robin Erik Parts jõudis üksikmängus 32 hulka, võitis paarismängu koos paarilise Siim Troostiga!

***

Augusti teisies pooles toimus Rootsis ITF Junior turniir.
Robin Parts jõudis üksikmängus teise ringi ja võitis paarismängu koos Siim Troostiga!

***

21.augustil 2015 peeti Klubide karikavõistluste viimane etapp nii täiskasvanutele kui ka noortele.
U13 võistkonna - koosseisus Torre Verrev ja Andre Toomväli (kapten Edgar Vain)- lõpptulemuseks jäi 9 koht


***

Eesti Noorte Meistrivõistlused 2015 toimusid augusti esimeses pooles Pärnus

P12
Torre Verrev - üksikmängus R32, paarismängus koos paarilise Mathias Tempeliga R16
Andre Toomväli - üksikmängus R16, paarismängus koos paarilise Markus Kristofer Siniveega veerandfinalist.

P14
Andre Toomväli - üksikmängus R32, paarismängus koos paarilise Markus Kristofer Siniveega R16.

P16
Robin Erik Parts - üksikmängu võitja, paarismängu võitja koos paarilise Siim Troostiga
Argo Aasjõe - üksikmängu veerandfinalist, paarismängu veerandfinalist koos paarilise Kenneth Koortiga, segapaarismängus R16 koos Loora Kaljastega

P18
Robin Erik Parts - üksikmängu poolfinalist, paarismängu poolfinalist koos paarilise Siim Troostiga, segapparismängu võitja koos paarilise Hella Linda Sepmaniga
Oskar Lusti - üksikmängu veerandfinalist, paarismängus veerandfinalist koos paarilise Karl Magnus Vuugiga, segapaarismängus R16 koos paarilise Simone Pärnaga
Pavel Belov - üksikmängus R16, paarismängus R16 koos paarilise Sidney Christian Mooniga, segapaarismängus R16 koos paarilise Anna Pavlovaga


Foto Igor Pissarev

Rohkem pilte meie sportlastest vaata siit

***

Juuli 2015 lõpus peeti Pärnu ITF meeste turniiri Merko Estonian Open.
Meie klubist osalesid Oskar Lusti ja Martin Valgmäe. Oskar jõudis kvalifikatsiooni kolmandasse ringi ja Martin kvalifikatsiooni teise ringi!

***

24.juulil 2015 peeti Haapsalus Noorte GP U14
Üksikmängus jõudis Andre Toomväli lohutusturniiri finaali ning paarismängus koos paarilise Markus Kristofer Siniveega poolfinaali!

***

20.juulil peeti Haapsalus Noorte GP U18
Üksikmängus jõudis Oskar Lusti poolfinaali ja Argo Aasjõe veerandfinaali, paarismängus jõudis Oskar Lusti koos paarilise Henri Naelaga finaali ja Argo Aasjõe koos paarilise Kenneth Koortiga poolfinaali!

***

Juuli alguses peeti tennise Euroopa Meistrivõistlused noortele. Meie klubist pääses Eestit esindama Robin Erik Parts
Robin jõudis üksikmängu kolmandasse ringi ja paarismängus mängis ta ennast koos paarilise Siim Troostiga veerandfinaali!

***

Juuli alguses peetud Eesti Meistrivõistlustel osalesid meie klubist Pavel Belov, Martin Valgmäe, Robin Erik Parts, Oskar Lusti, Hendrik Lutter, Aleksandr Kvits, Argo Aasjõe.
Kõige edukam oli Robin Erik Parts, kes jõudis üksikmängus veerandfinaali.

Meie klubist olid abiks tublid pallipoisid!

  

 

 

***

27.juunil peeti Tallinnas Noorteliiga turniir. I liiga võitis Alan Surhovetski! II liigas tuli alagrupi võitjaks Karl Gregor Kool!

***

Algusega 13.juuni peeti Riias Tennis Europe U16 turniir.
Robin Erik Parts jõudis üksikmängus veerandfinaali ja paarismängus koos paarilise Siim Troostiga finaali!

***

13.juunil peeti Tallinnas Noorteliiga turniir.
Alan Surhovetski võisit I liiga!

***

8.juunil peeti Tallinnas Noorte GP U18 vanusele.
Üksikmängus tuli võitjaks Oskar Lusti. Argo Aasjõe jõudis poolfinaali. Paarismängus mängisid ennast poolfinaali Argo Aasjõe ja Martin Valgmäe

***

8.juunil peeti Tartus Noorte GP U12 vanusele.
Andre Toomväli Jõudis üksikmängus poolfinaali ja paarismängus koos paarilise Andre Remi Jakobiga finaali!

***

Juuni esimesel nädalal toimus Kadriorus Tennis Europe turniir Estonian Junior Open. Vanuseklassis U16 jõudis Robin Erik Parts paarismängus koos paarilise Siim Troostiga finaali ja võitis üksikmängu!!!!
Palju õnne!

***

31.mail Perepäeva raames korraldas meie klubi lastetennise võistlused.
Meie klubist võtsid osa paljud lapsed ja kõik olid väga tublid!
Täname meie abilisi.

 

 

***

Eesti Klubide karikavõistlustel peeti 30.mail 2015 III etapp. TC Avantage võistkond koosseisus Robin Erik Parts, Aleksandr Kvits, Oskar Lusti ja Argo Aasjõe (kapten Redt Reimal) võitis Alo Ojassalu Tennisekooli seisuga 4:0, tagades sellega oma koha II liigas ka järgmisel aastal.
Tulemused leiab siit

Pildid leiab siit

***

15.mail 2015 peetud Eesti GP-l jõudis Oskar Lusti koos paarilise Hendrik Innoga poolfinaali

***

9.mail 2015 peeti Tartus Klubide karikavõistlused TP11 ja TP13 esimene voor. Meie klubi oli esindatud P13 võistkonnaga koosseisus Andre Toomväli ja Torre Verrev. Sedakorda tuli kahjuks alla vanduda kõigile kolmele vastasele.

***

2.mail 2015 Noorteliiga turniiril Tallinnas tuli Noorteliiga I sarjas võitjaks Alan Surhovetski!

***

Klubide karikavõistlustel peeti II etapp
Meie meeskond koosseisus Redt Reimal, Aleksandr Kvits, Argo Aasjõe ja Markus Moring said ülekaaluka võidu 5:0 tenniseklubi Artemis üle.
Tulemused leiad siit

***

Noorteliiga Klubide karikavõistluste I etapil osales meilt 4 võistkonda:
I liiga Avantage I - Kristjan Toomela, Kevin Krünvald - TC2000 I vastu 1:2
I liiga Avantage II - Alan Surhovetski, Karl Kool - TC2000 II vastu 2:1
II liiga Avantage I - Mattias Tamm, Oskar Fromm - TC2000 I vastu 1:2
II liiga Avantage II - Kaisa Krünvald, Palua Jõers - USTA I vastu 0:3

***

Meie noored võistlejad käisid 12.aprillil Viljandis rohelise palli turniiril

***

Aprillis 2015 toimus Pärnus traditsiooniline Junior Workshop Hollandi treenerite Willem Jan Van Hulsti, Rob Brandsma ja Kanada treeneri Mohith Vijayakumari juhendamisel.
Meilt osales üsna mitu last.
Vahva videomeenutuse leiad siit

*** 

Tartu lahtistel Meistrivõistlustel 3.aprillil 2015 jõudis Oskar Lusti paarismängus poolfinaali koos paarilise Henri Naelaga!

***

Eesti Noorte Karikavõistlustel oli meie klubist osalejaid 7. Kõik olid väga tublid! Tulemused:
P12
Andre Toomväli - üksikmängu veerandfinalist, paarismängu poolfinalist koos paarilise Markus Kristofer Siniveega
Torre Verrev - üksikmängu lohutusturniiri poolfinalist
T16
Brita Kärt Vähejaus - üksikmängus R32
P16
Argo Aasjõe - üksikmängu finalist, paarismängus P18 vanuses veerandfinalist
P18
Oskar Lusti - üksikmängu veerandfinalist, paarismängu poolfinalist koos paarilse Karl Magnus Vuukiga
Robin Erik Parts - üksikmängu veerandfinalist, paarismängu poolfinalist koos paarilise Siim Troostiga
Martin Valgmäe - üksikmängus R16, paarismängus veerandfinalist koos Argo Assjõega

***

TC Avantage meistrivõistlused toimusid 21.märtsil 2015
I koht Kevin Krünvald
II koht Alan Surhovetski
III koht Markus Veerme
lohutusturniiri võitja Oskar Fromm

***

Eesti Karikavõistlustel jõudis meie treener Redt Reimal paarismängus finaali (paariline Kristian Tamm)!


 

***

14.märtsil 2015 Noorteliiga turniiril Tallinnas tuli võitjaks Alan Surhovetski ja lohutusturniiri võitjaks Brita Kärt Vähejaus!

***

7.märtsil 2015 Noorte GP P18 paarismängu turniiril jõudis Oskar Lusti koos paarilise Kenneth Raismaga finaal ja Martin Valgmäe ning Argo Aasjõe jõudsid poolfinaali! Segapaarismängus jõudis Oskar Lusti koos paarilise Simone Pärnaga poolfinaali!

***

28.veebruaril 2015 Tennis Europe U16 turniiri võitis Robin Erik Parts! Paarismängus jõudis ta koos paarilise Siim Troostiga finaali! 

***

28.veebruaril 2015 Noorte GP P12 turniiril jõudis Andre Toomväli üksikmängus veerandfinaali ja paarismängus koos paarilise Markus Siniveega poolfinaali!

***

28.veebruaril 2015 Noorteliiga turniiril Haapsalus jõudis Alan Surhovetski finaali!

***

22.veeruaril 2015 Noorteliiga turniiril Tallinnas tuli võitjaks Alan Surhovetski!

***

21.veebruaril 2015 Noorte GP P18 turniiril Tallinnas jõudis Oskar Lusti poolfinaali ja Robin Erik Parts veerandfinaali!

***

21.veebruaril 2015 Noorte GP P14 turniiril Tartus jõudis Andre Toomväli üksikmängus lohutusturniiri finaali ja paarismängus koos paarilise Markus Siniveega veerandfinaali!

***

14.veebruaril 2015 Tennis Europe U16 turniiril Leedus jõudis Robin Erik Parts paarismängus (paariline Henri Nael) finaali!

***

14.veebruaril 2015 Noorte GP P12 paarismängu turniiril Pärnus jõudis Andre Toomväli koos paarilise Markus Siniveega poolfinaali ja segapaarismängus koos paarilise Marie Elisabeth Huntiga veerandfinaali!

***

8.veebruaril 2015 Noorteliiga turniiril Viljandis jõudis Oskar Fromm veerandfinaali!

***

31.jaanuaril 2015 Noorte GP P12 turniiril Tallinnas jõudis Andre Toomväli üksikmängus finaali ja paarismängus koos paarilise Markus Siniveega veerandfinaali!

***

24.jaanuaril 2015 Noorte GP P18 turniiril Tartus jõudis Oskar Lusti üksikmängus veerandfinaali ja paarismängus koos paarilise Hendrik Innoga finaali! Martin Valgmäe võitis lohutusturniiri! 

***

9.jaanuaril 2015 Eesti GP turniiril Pärnus jõudis Robin Erik Parts poolfinaali ja Oskar Lusti veerandfinaali! 

***

2.jaanuaril 2015 Noorte GP P12 turniiril jõudis Torre Verrev lohutusturniiri finaali!

***

13.detsembril 2014 Noorteliiga turniiril Tallinnas võitis Alan Surhovetski üksikmängu turniiri! Mattias Tamm jõudis nii üksik- kui ka paarismängus (paarilne Hans Robert Herman) veerandfinaali!

***

13.detsembril 2014 Eesti GP paarismänguturniiril jõudis Oskar Lusti poolfinaali (paariline Karl Magnus Vuuk)!

***

21.novembril 2014 aastalõpu Mastersil õnnestus parimate hulka jõuda mitmel meie mängijal!
P16
Robin Erik Parts - võitja!
Argo Aasjõe - 4. koht!
Tõnis Orav - 5.koht!
P18
Oskar Lusti - 3.koht!

***

15.novembril 2014 Noorteliiga turniiril Haapsalus võitis üksikmängu Alan Surhovetski ja Karl Kool jõudis poolfinaali! Koos võideti paarismäng!

***

15.novembril 2014 Noorte GP P18 turniiril Tartus jõudis Robin Erik Parts paarismängus poolfinaali (paariline Siim Troost)

***

25.oktoobril 2014 Noorteliiga turniiril Tallinnas jõudis Noorteliiga II võistlusklassis Mattias Tamm üksikmängus finaali ja võitis paarismängu (paariline Robin Aabredaal)! Oskar Fromm jõudis üksikmängus poolfinaali ja paarismängus veerandfinaali (paariline Andreas Ulman)! 
Noorteliiga I võistlusklassi võitis Alan Surhovetski ja finaali jõudis Karl Kool!

***

22.oktoobril 2014 ITF Junior turniiril Soomes jõudis Oskar Lusti koos paarilise Karl Kiur Saarega veerandfinaali!

***

18.oktoobril 2014 Noorteliiga turniiril Viljandis võitis üksikmängu Karl Kool!

***

11.oktoobril 2014 Noorte GP P18 turniiril jõudis üksikmängus Oskar Lusti poolfinaali, Robin Erik Parts veerandfinaali!
Paarismängus jõudis Oskar Lusti poolfinaali (paariline Karl Vuuk) ja samuti jõudis poolfinaali Robin Erik Parts (paariline Siim Troost), veerandfinaali jõudsid paarina Argo Aasjõe ja Tõnis Orav!

***

11.oktoobril 2015 Noorte GP P12 turniiril jõudis Andre Toomväli veerandfinaali nii üksik- kui ka paarismängus (paariline Oleg Tyagunov)

***

20.septembril 2014 Noorteliiga turniiril jõudis Brita Kärt Vähejaus finaali!

***

14.septembril 2014 Tennis Europe U16 turniiril jõudis Robin Erik Parts veerandfinaali!

***

13.septembril 2014 Noorteliiga turniiril paarismängus Tartus tuli Mattias Tamm koos paarilise Robert Puhkiga kolmandaks! 

***

Noorteliiga Klubide karikavõistlustel 6.septembril 2014 oli meie klubi esindatud kolme võistkonnaga
Noorteliiga I osales kaks võistkonda
I - Kristian Toomela ja Karl Gregor Kool - saavutasid 3 koha
II - Brita Kärt Vähejaus ja Alan Surhovetski - saavutasid teise koha
Noorteliiga II osales üks võistkond
Mattias Tamm, Kadi-Riin Vähejaus ja Oskar Fromm saavutasid 6 koha

***

8.-17.augustil 2014 peetud Eesti Noorte Meistrivõistlustel osalesid mitmed TC Avantage lapsed:
P12
Andre Toomväli - üksikmängus R16, paarismängus veerandfinaal (paariline Markus Sinivee)
Torre Verrev - üksikmängus R32, paarismängus R16 (paariline Mark Elster)
P14
Robin Erik Parts - üksikmängu, paarismängu (paariline Johannes Seeman) ja segapaarismängu (paariline Hella Linda Sepman) võitja!!!!
P16
Robin Erik Parts - üksikmängus poolfinaal, paarismängus veerandfinaal (paariline Johannes Seeman), segapaarismängus R16 (paariline Hella Linda Sepman)
Argo Aasjõe - üksikmängus R16, paarismängus veerandfiaanl (paariline Kenneth Koort)
P18
Argo Aasjõe - üksikmängus lohutusturniiri finalist, paarismängus R16 (paariline Tõnis Orav)
Oskar Lusti - üksikmängus R16, paarismängus (paariline Lauri Soome) ja segapaarismängus veerandfinalist (paariline Ehtel Metsik)

***

2.augustil 2014 Tennis Europe U16 turniiril jõudis Robin Erik Parts veerandfinaali!

***

2.augustil 2014 Noorteliiga turniiril Tallinnas võitis I alagrupi Brita Kärt Vähejaus ja II alagrupi Karl Gregor Kool!

***

28.juulil 2014 ITF Junior turniiril Valgevenes jõudis Oskar Lusti koos paarilise Gia Bao Tri Nguyeniga veerandfinaali!

***

21.juulil 2014 Noorte GP P18 turniiril Pärnus jõudis Oskar Lusti veerandfinaali ja paarismängus koos paarilise Martin Randperega poolfinaali!

***

12.juulil 2014 Noorteliiga turniiril Rakveres jõudis Oskar Fromm veerandfinaali!

***

5.juulil 2014 Noorteliiga turniiril Tallinnas tuli teisele kohale Liesl Gilden!

***

30.juunil 2014 ITF Junior turniiril Soomes jõudis Oskar Lusti koos paarilise Patrick Stenforsiga veerandfinaali!

***

21.juunil 2014 Tennis Europe U14 turniiril Leedus jõudis Robin Erik Parts üksikmängus poolfinaali ja võitis paarismängu koos paarilise Johannes Seemaniga!

***

14.juunil 2014 Tennis Europe U14 turniiril Lätis jõudis Robin Erik Parts poolfinaali!

***

14.juunil 2014 Noorteliiga turniiril Tartus tuli Torre Verrev võitjaks!

***

13.juunil 2014 Noorte GP18 turniiril Tallinnas jõudis Argo Aasjõe veerandfinaali!

***

31.mail 2014 Tennis Europe U16 turniiril Tallinnas jõudis Robin Erik Parts koos paarilise Johannes Seemaniga poolfinaali!

***

31.mail 2014 Noorteliiga turniiril Haapsalus tuli võitjaks Karl Gregor Kool! Finaali jõudis Torre Verrev! Paarismängu võitsid Karl ja Torre koos!

***

27.mail 2014 ITF Junior tuniiril Tallinnas jõudis Oskar Lusti koos paarilise Kristian Tammega poolfinaali!

***

24.mail 2014 Tennis Europe U14 turniiril jõudis Robin Erik Parts poolfinaali!

***

17.mail 2014 Noorteliiga turniiril Tallinnas võitis lohutusturniiri Helena Grethel Kask! Poiste turniiri võitis Karl Gregor Kool!

***

15.mail 2014 Nõmme Kevad Meeste GP-l jõudsid paarismängus Robin Erik Parts ja treener Redt Reimal poolfinaali!

***

19.aprillil 2014 Noorteliiga turniiri üksikmängu võitis Andre Toomväli, veerandfinaali jõudis Torre Verrev. Paarismängu võitsid Andre ja Torre koos!

***

5.aprillil 2014 Noorteliiga McDonalsd`s Cup turniiril Tallinnas jõudsid Noorteliiga II võistlusklassis Helena Grethel Kask ja Andre Toomväli veerandfinaali, Oskar Fromm poolfinaali ja Torre Verrev võitis lohutusturniiri! Noorteliiga I võistlusklassi võitis Brita Kärt Vähejaus!

***

28.märtsil 2014 Eesti Noorte Karikavõistlustel Tallinnas tuli vanuseklassis P14 üksikmängu võitjaks Robin Erik Parts ja paarismängu võitis ta samuti koos paarilise Johannes Seemaniga! Vanuseklassis P16 jõudis veerandfinaali Argo Aasjõe!

***

22.märtsil 2014 Noorteliiga turniiril Viljandis võitis lohutusturniiri Karl Gregor Kool ja paarismängus tuli koos paarilise Markus Michelisega teiseks Torre Verrev!

***

15.märtsil 2014 Tennis Europe U14 turniiril Soomes võitis üksikmängu Robin Erik Parts ja samuti võitis ta paarismängu koos paarilise Johannes Seemaniga!

***

8.märtsil 2014 Noorte GP TP18 segapaarismängu turniiril Viljandis jõudis Oskar Lusti koos paarilise Maria Lota Kauliga finnali ja P18 paarismänguturniirilt tuli koos paarilise Kenneth Raismaga võit!

***

1.märtsil 2014 Noorteliiga turniiril Tallinnas tuli võitjaks nii paarismängus (koos paarilise Aare Bederican Özmeniga) kui ka üksikmängus Karl Gregor Kool!

***

22.veebruaril 2014 Noorteliiga turniiril Kuressaares võitis üksikmängu turniiri Andre Toomväli ja poolfinaali jõudis Karl Gregor Kool, paarismängu võitsid nad koos!

***

16.veebruaril Tennis Europe U14 turniiril Rootsis jõudis Robin Erik Parts koos paarilise Johannes Seemaniga finaali!

***

8.veebruaril 2014 Noorteliiga turniiril Tartus jõudsid Liesl Gilden ja Torre Verrev poolfinaali!

***

25.jaanuaril 2014 Noorte GP P14 Tartus võitis nii üksikmängu kui ka paarismängu koos paarilise Daniil Glinkaga Robin Erik Parts!

***

18.jaanuaril 2014 Tennis Europe U14 turniiril Narvas jõudis Robin Erik Parts paarismängus koos paarilise Daniil Glinkaga finaali ja üksikmängus veerandfinaali!

***

18.jaanuaril 2014 Noorteliiga turniiril Haapsalus jõudis tüdrukute II liigas finaali Liesl Irene Gilden!
Liesl Irene Gilden jõudis sama turniiri paarismängus samuti finaali koos paarislise Hanna Daylor Müllega!

***

11.jaanuaril 2014 Noorteliiga turniiril Tartus jõudis Andre Toomväli veerandfinaali
Paarismängus õnnestus finaali jõuda meie paaril: Johann Mattias Tamm ja Andre Toomväli!

***

14.detsembril 2013 Noorte GP P14 paarismänguturniiri võitsid Robin Erik Parts koos paarilise Johannes Seemaniga!
Samal turniiril toimunud segapaarismängu võitsid Robin Erik Parts koos paarilise Hella Linda Sepmaniga!

***

7.detsembril 2013 Noorte GP P12 paarismängu turniiril võistid Andre Toomväli koos paarilise Gregor Hintiga lohutusturniiri!

***

Aastalõpu Mastersi tulemused:
P10 Andre Toomväli lohutusturniiri finalist
P14 Argo Aasjõe 7 koht
P16 Robin Erik Parts 5 koht
       Tõnis Orav 8 koht
P18 Oskar Lusti 4 koht

***

16.novembril Noorteliiga turniiril Tartus jõudis poolfinaali Andre Toomväli!
Samal turniiril võitsid Torre Verrev ja Andre Toomväli paarismängu lohutusturniiri!

***

16.novembril Noorteliiga turniiril Tallinnas võitis I liiga Kristjan Toomale!

***

9.novembril Noorte GP P14 Haapsalus võitis Robin Erik Parts!!
Samal turniiril jõudis Argo Aasjõe veerandfinaali!
Paarismängu võitjaks tuli Robin Erik Parts koos Johannes Seemaniga!

***

TC Avantage sügiskoolivaheaja 2013 turniiri tulemused

1. Brita
2. Kristjan
3-4 Oskar Fromm
3-4 Karl Kool

Täpipall:

1. Torre Verrev
2. Andre Toomväli
3. Paula Jõers
3. Kenneth Gilden

Lohutusturniiri võitja: Tristan Filantšuk

 

***

 

2013 Eesti Noorte Meistrivõistluste tulemused:
P10
Andre Toomväli ja Marlon Boode 16 hulgas
Torre Verrev 32 hulgas
P12
Oskar Irdoja finalist
Gregor Marius Kliimask veerndfinalist
Paarismäng
Oskar Irdoja koos paarilise Alexander Georg Mändmaga finalist
Gregor Marius Kliimask koos paarilise Martin Petuhoviga veerandfinalist
P14
Robin Erik Parts poolfinalist
Oskar Irdoja teine ring
Argo Aasjõe teine ring
Gregor Marius Kliimask esimene ring
Paarismäng
Robin Erik Parts koos paarilise Johannes Seemaniga finalist
Argo Aasjõe koos paarilise Juhan Looritsaga veerandfinalist
Oskar Irdoja koos paarilise Alexander Georg Mändmaga veerandfinalist
Gregor Marius Kliimask koos paarilise Hugo Kõuhknaga esimene ring
Segapaarismäng
Robin Erik Parts koos paarilise Hella Linda Sepmaniga võitja
Oskar Irdoja koos paarilise Sofiya Chekhlystovaga poolfinalist
P16
Oskar Lusti veerandfinalist
Robin Erik Parts teine ring
Tõnis Orav esimene ring
Paarismäng
Tõnis Orav/Argo Aasjõe teine ring
Oskar Lusti koos paarilise Kristjan Tammega esimene ring
Robin Erik Parts koos paarilise Johannes Seemaniga esimene ring
Segapaarismäng
Robin Erik Parts koos paarilise Hella Linda Sepmaniga teine ring
Oskar Lusti koos paarilise Annemai Mutsoga esimene ring
Tõnis Orav koos paarilise Helene Liivikuga esimene ring
T18
Tatjana Vorobjova võitja!!!!
P18
Oskar Lusti teine ring
Tõnis Orav esimene ring
Paarismäng
Oskar Lusti koos paarilise Kenneth Raismaga finalist
Tõnis Orav koos paarilise Martin Valgmäega teine ring
Segapaarismäng
Tatjana Vorobjova koos paarilise Karl Kiur Saarega finalistid
Oskar Lusti koos paarilise Annemai Mutsoga veerandfinalistid


Fotosid meie lastest leiad galerii alt.

Kõik olid väga tublid!!!
 

***

3.augustil 2013 Tartus Noorte GP P12 turniiril jõudis Oskar Irdoja poolfinaali!
Paarismängus jõudis Gregor Marius Kliimask koos paarilise Carl Kaiser Kiidjärvega finaali ja Oskar Irdoja koos paarilise Alexander Georg Mändmaga poolfinaali! 

***

22.juulil 2013 Noorte GP P18 turniiril Pärnus jõudis Oskar Lusti üksikmängus poolfinaali ja paarismängus koos paarilise Kristjan Tammega poolfinaali!

***

17.juulil 2013 Noorte GP P12 turniiril Haapsalus jõudis Oskar Irdoja üksikmängus finaali!
Paarismängus jõudsid poolfinaali Gregor Marius Kliimask koos paarilise Carl Kaiser Kiidjärvega ja Oskar Irdoja koos paarilise Patric Petersoniga!

***

13.juulil 2013 Noorte GP P14 turniiril Tartus jõudis Robin Erik Parts finaali, paarismängus tuli ta võitjaks koos paarilise Johannes Seemaniga!
Oskar Irdoja võitis lohutusturniiri ja jõudis paarismängus koos paarilise Patric Petersoniga poolfinaali!
Argo Aasjõe jõudis üksikmängus veerandfinaali ja paarismängus koos paarilise Markus Moringuga finaali!

***

1.juunil 2013 Täiskasvanute Eesti Meistrivõistlustel jõudis Tatjana Vorobjova finaali ja võitis koos Eva Paalmaga paarismängu!
Õnnitleme Eesti Meistrit!

***

25.juunil 2013 Noorte GP P12 tuli Gregor Marius Kliimask üksikmängu lohutusturniiri võitjaks, paarismängus jõudis ta koos paarilise Hans Alasiga finaali! 

***

12.juunil 2013 Noorte GP P12 jõudis Oskar Irdoja üksikmängus finaali! 

***

1.juunil 2013 Noorteliigaturniiril Haapsalus jõudis Liesl Gilden  üksikmängus poolfinaali ja paarismängus koos Kenneth Gildeniga finaali!

***

17.mail 2013 Täiskasvanute GP-l Nõmme Kevad jõudis Tatjana Vorobjova veerandfinaali

***

10.mail 2013 Tallinnas toimunud Noorte Klubide Karikavõistlusel jõudis meie P14 võistkond finaali!
Võistkonna koosseis oli Robin Erik Parts ja Argo Aasjõe

***

25.aprillil 2013 Täiskasvanute karikavõistlustel jõudis Tatjana Vorobjova veerandfinaali!

***

19.aprillil Eesti Noorte Karikavõistlustel meie laste tulemused:
P12 Oskar Irdoja üksikmängu finalist, paarismängu võitja
P14 Robin Erik Parts üksikmängu võitja, paarismängu võitja
P14 Argo Aasjõe üksikmängu teine ring, paarismängu esimene ring
T14 Helena Grethel Kask üksikmängu teine ring
T14 Brita Kärt Vähejaus üksikmängu esimene ring, paarismängu teine ring
P16 Oskar Lusti üksikmängu poolfinalist
P16 Tõnis Orav üksikmängu veerandfinalist
P18 Oskar Lusti paarismängu teine ring
P18 Tõnis Orav ja Kevin Krünvald paarismängu esimene ring

***

13.aprillil 2013 Tallinnas toimunud Tennis10 turniiril jõudis Torre Verrev veerandfinaali!

***

30.märtsil 2013 Tallinnas toimunud Noorte GP P14 turniiril jõudis Robin Erik Parts poolfinaali!
Paarismängus jõudis Argo Aasjõe koos paarilise Juhan Looritsaga poolfinaali ja Robin Erik Parts koos paarilise Johannes Seemaniga finaali!

***

9.märtsil 2013 Tartus toimunud Noorte GP P12 turniiril jõudis Oskar Irdoja finaali!

***

2.märtsil 2013 Tartus toimunud Noorte GP P14 paarismängu turniiril jõudis Argo Aasjõe koos oma paarilise Juhan Looritsaga poolfinaali!

***

16.veebruaril 2013 Tallinnas toimunud Noorte GP P12 paarismänguturniiri võitis Oskar Irdoja koos oma paarilise Alexander Georg Mändmaga!

***

9.veebruaril 2013 Pärnus toimunud Noorte GP P14 turniiril jõudis Robin Erik Parts finaali!

***

2.veebruari 2013 Narvas toimunud Noorte GP P12 turniiril jõudis Oskar Irdoja finaali!

***

26.jaanuaril 2013 Haapalus toimunud Noorte GP P14 turniiril jõudis Robin Erik Parts poolfinaali! 

***

19.jaanuaril 2013 Tallinnas toimunud Noorte GP P18 turniiril jõudis Oskar Lusti veerandfinaali!

***

7.detsembril 2012 Tallinnas peetud Mastersil olid meie laste tulemused järgmised:
P10 Andre Toomväli 12 koht
P12 Oskar Irdoja 7 koht
P14 Robin Erik Parts 4 koht
P16 Oskar Lusti 4 koht

***

Aastalõpu Täiskasvanute Mastersil jõudis Tatjana Vorobjova poolfinaali!

***

10.novembril 2012 Pärnus turniiril Noorte GP P14 jõudsid üksikmängus Tõnis Orav ja Oskar Irdoja veerandfinaali ning Robin Erik Parts poolfinaali. Paarismängus jõudsid Argo Aasjõe ja Tõnis Orav poolfinaali ning Robin Erik Parts finaali! 

***

3.novembri 2012 Tallinnas peetud Noorte GP P12 turniiril jõudis Oskar Irdoja paarismängus finaali ja üksikmängus veerandfinaali!

***

27.oktoobril 2012 Tartus peetud Noorte GP-l P14 jõudsid Argo Aasjõe veerandfinaali ja Oskar Irdoja poolfinaali!

***

14.oktoobril Tallinnas peetud Noorteliiga turniiril jõudis Brita Kärt Vähejaus tüdrukute I liigas finaali!
Poiste I liiga võitis Argo Aasjõe!
Poiste II liigas jõudis poolfinaali Karl Gregor Kool!

***

6.oktoobril Tallinnas peetud Noorte GP P12 turniiril jõudis Oskar Irdoja veerandfinaali ja turniiri võitis Robin Erik Parts!
Paarismängus jõudis Oskar Irdoja poolfinaali, võitis Robin Erik Parts!

***
29.septembril peetud Noorteliiga turniiril Tartus võitis I liiga Argo Aasjõe!

*** 

15.-16.septembril peeti Karikavõistlused Noorteliiga mängijatele.
Meie klubile tuli võit mõlemas liigas!!!

Esiliiga võistkonna Avantage1 koosseis
Tõnis Orav
Argo Aasjõe
Teise liiga võistkonna kooseis
Kevin Krünvald
Markus Veerme

***

ITF Junior turniiril Siauliai Major`s Cup jõudis Tatjana Vorobjova üksikmängus finaali ja paarismängus tuli võit!

 

***

ITF Junior turniiril Education Cup jõudis Tatjana Vorobjova paarismängus poolfinaali ja üksikmängus tuli võitjaks!!!

***

Uute õpilaste registreerimine on käimas.
Kadriorus on plaanis algajate grupp vanuses 8-12 (grupp on täis) ja grupp vanusele 5-7
Tondil on plaanis algajate grupp vanusele 5-7
Registreerumine ja küsimused ere( ät ) avantage.ee

***

Eesti Noorte Meistrivõistlused olid meie klubile edukad!
Medalitele mängisid ennast Tatjana Vorobjova, Robin Erik Parts, Oskar Lusti, Oskar Irdoja!

Tulemused:
P10
Andre Toomväli 16 koht
T10
Paula Jõers 18-19 koht
P12
Robin Erik Parts võitja
Klaus Erik Kruus veerandfinalist
Oskar Irdoja 16 hulgas
Krister Carlos Kliimask 32 hulgas
Paarismängus
Robin Erik Parts võitja
Oskar Irdoja poolfinalist
Klaus Erik Kruus ja Krister Carlos Kliimask 16 hulgas
T14
Brita Kärt Vähejaus 32 hulgas
Paarismängus
Helena Grethel Kask ja Brita Kärt Vähejaus 16 hulgas
P14
Robin Erik Parts lohutusringi võitja
Argo Aasjõe lohutusturniiri finalist
Oskar Irdoja ja Klaus Erik Kruus 32 hulgas
Paarismängus
Klaus Erik Kruus, Argo Aasjõe, Oskar Irdoja, Tõnis Orav ja Robin Erik Parts 16 hulgas
TP14 Segapaarismängus
Robin Erik Parts veerandfinalist
Oskar Irdoja 16 hulgas
T16
Tatjana Vorobjova üksikmängu finalist, paarismängu ja segapaarismängu võitja
P16
Oskar Lusti üksikmängu veerandfinalist, paarismängu poolfinalist, segapaarismängus 16 hulgas
T18
Tatjana Vorobjova üksikmängu, paarismängu ja segapaarismängu võitja
P18
Oskar Lusti üksikmängus, paarismängus ja segapaarismängus 16 hulgas

***

Tennis Europe turniiril U12 Viljandis jõudis Robin Erik Parts üksikmängus poolfinaali ja paarismängus finaali!

***

Noorte GP Poisid 12 Tartus 1.augustil võitis Robin Erik Parts nii üksik- kui ka paarismängu, Klaus Erik Kruus jõudis finaali nii üksik- kui ka paarismängus!

***

Noorte GP Poisid 14 Tartus 30.juuli võitis lohutusturniiri Klaus Erik Kruus!

***

Noorte GP Poisid 12 Viljandis 21.juulil võitis Robin Erik Parts!

***

Noorte GP Poisid 14 Haapsalus 13.juulil jõudis Robin Erik Parts nii üksik- kui ka paarismängus poolfinaali!
Klaus Erik Kruus võitis lohutusturniiri!

***

Täiskasvanute Eesti Meistrivõistlustel jõudis Tatjana Vorobjova üksikmängus veerandfinaali ning paarismängus ja segapaarismängus tuli võitjaks! Palju õnne!!!

***

 

Ilusat suvepuhkust!

Kohtumiseni laagris!

Treeninguid jätkame augusti alguses!

***

Tennis Europe turniiril Kystmestkaberne 2012 jõudis Oskar Lusti paarismängus finaali!

***

Noorte GP Poisid 14 Tallinnas 29.juunil jõudis poolfinaali Robin Erik Parts!

***

Noorte GP Poisid 12 Pärnus 25.juunil tuli võitjaks Robin Erik Parts!!!

***<

MTÜ Klubi TC Avantage 
 
 
Kvaliteetne kodulehekülg
   
www kujundamine